Motor Performans Test

post 1

Otocontrol Oto Ekspertiz 2.El otomobil alım - satımlarda oto ekspertiz makinaları ve ölçüm aletleri ile araçları test,inceleme ve raporlama  yapılarak insan hayatını kolaylaştırmak,yanılgı ve hatalı alışverişi engellemek amaçlı kurulmuş sektörün 6yıldır içerisinde bulunan ayrıca 2016 yılından beride Türkiye geneli oto ekspertiz bayiliği veren kurumsal ,tescilli oto ekspertiz firmasıdır.

Öncelikle kalite anlayışını her zaman korumak,teknolojiyi yakın takip ederek oto ekspertiz cihazları ve ölçüm aletlerini  sürekli geliştirerek ,sektörün Türkiye deki en gelişmiş Oto Ekspertiz bayiliklerini tüm ülkeye  yaymak ve ülkemizde oto ekspertizin Güven Merkezi haline gelmesi öncelikli hedefimizdir.

Tüm müşterilerimize en kaliteli ve en doğru hizmeti vermek, Müşteri memnuniyetini sürekli izlemek ve arttırmak, Otocontrol Oto ekspertiz franchise larımızın ve ekspertiz yaptıran müşterilerimizin haklarını korumak, Bizimle çalışan Tüm iş ortaklarımız,bayilerimiz ve müşterilerimizde oluşmuş olan dürüst,güvenilir ,kurumsal firma imajını korumak ve sürdürmek kalite politikamızdır.

Yorum Ekle:


2 Yorum

İsmail KUZGUN 9:41 PM on Mart 24, 2018

Tecrübeli, ilgili, güler yüzlü çalışanlarıyla, gözü kapalı teslim edip gönül rahatlığıyla istediğiniz cevapları alabileceğiniz bir ekspertizdir.

Mehmet ÖZGÜVEN 12:28 PM on Nisan 27, 2018

Donanımlı ve güler yüzlü bir ekipler. Her şeyden önemlisi teknolojiyi takip ediyorlar, dolayısıyla yeni her türlü gelişmeden haberdarlar. Sorduğunuz her soruyu teknik anlamda en ince detayına kadar açıklıyorlar.

telefon Randevu Al: 0 532 447 7 323